Konferencja „Język trzeciego tysiąclecia XII”. Informacje organizacyjne

Konferencja odbędzie się w dniach 23-25 marca b.r. (środa -piątek) w pomieszczeniach Wydziału Leśnego Uniwersytetu Rolniczego przy alei 29 listopada 46 w Krakowie (link do mapki). Dojazd z Dworca Głównego PKP autobusem nr 129 (4 przystanki, odjazd z ulicy Pawiej, sprzed Galerii Krakowskiej (tutaj informacje i rozkład jazdy).

Uczestnicy rezerwują noclegi samodzielnie -polecamy hotele w centrum miasta. Cześć uczestników będzie zakwaterowana w Bursie Uniwersytetu Jagiellońskiego (noclegi tam w cenie 160 zł za dobę).

Istnieje możliwość zamówienia obiadów w pobliżu miejsca obrad w kwocie około 25 zł dziennie. Inne możliwości obiadowe w pobliżu są ograniczone dlatego zachęcamy do skorzystania (prosimy wypełnić formularz do dnia 10 marca).

Początek konferencji przewidujemy w środę 23 marca na godzinę 11.

nadchodzące wydarzenia

Krakowskie Towarzystwo TERTIUM